Codzienne Okazje | Subway Poland

Codzienne Okazje

CODZIENNE OKAZJE

Nasze kompozycje z Twoim ulubionym sosem

Veggie z Miodową Musztardą

Veggie z Musztardą Miodową to kolejna apetyczna odsłona bezmięsnego suba. Jego bazą jest lekkie, białe pieczywo wypełnione po brzegi chrupiącymi warzywami: sałatą, zieloną papryką, pomidorem i cebulką.

Do tego pikle i oliwki, które dodają kompozycji wyrazistości, a to wszystko zatopione w porcji gorącego sera. Ostatni element to sos Musztarda Miodowa, który łączy składniki w pyszną całość.

0 0

CEZAR SALAMI

Podstawą Cezar Salami jest świeże, białe pieczywo, w którym znajdziesz soczyste warzywa: pomidora, sałatę i zieloną paprykę. Do nich dodajemy pełne mięsnego smaku salami i porcję stopionego sera. Na koniec jeszcze sos Cezar, który ostatecznie podbije Twoje podniebienie.

0 0

BOCZEK BBQ Z SEREM

Dwa plastry boczku, aromatyczny sos Subway BBQ i, jak zawsze, świeżo pokrojone warzywa oraz zatopiony ser. Wszystko to w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że Boczek BBQ z Serem to doskonała propozycja dla miłośników mięsa i grillowych aromatów.

0 0

CHIPOTLE SZYNKA & PEPPERONI

Sprawdzone składniki w zupełnie nowej kompozycji – to właśnie Chipotle Szynka & Pepperoni. Plasterek szynki i dwa plasterki pepperoni pokryte są stopionym serem i dopełnione solidną porcją różnorodnych warzyw. Na koniec sos, który wybierasz sam – polecamy Kowbojski (Southewest Chipotle), by nadać kompozycji pikantny finisz.

0 0

Wszystkie prezentowane suby to gotowe kompozycje.

Klient może usunąć tylko jeden składnik oraz zmienić sos.

Chcesz zmienić sos?

Oto nasze propozycje

BBQ

Cezar

CHIPOTLE southwest

Musztarda Miodowa

Majonez Lekki

Słodka cebulka

Sos czosnkowy wegański

Oszczędzaj smakowicie dzięki
Codziennym Okazjom

od 8,90

Wpadnij do najbliższej restauracji Subway®

Lista restauracji Subway® biorących udział w promocji
Oferta dostępna jest wyłącznie w wybranych restauracjach Subway® biorących udział w promocji (z wyłączeniem lotnisk) w obowiązuje od 3 stycznia do 14 lutego 2024 r. Oferowane suby to gotowe kompozycje składników, a w ramach personalizacji możliwe jest jedynie usunięcie jednego składnika lub zamiana sosu. Mogą obowiązywać opłaty za dodatki. Może obowiązywać podatek. Nie obowiązują żadne dodatkowe rabaty ani kupony. Oferta nie zawiera dostawy. Zdjęcie ma wyłącznie charakter poglądowy. Niektóre pokazane składniki mogą nie być dostępne we wszystkich uczestniczących restauracjach. Subway® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Subway IP LLC. ©2024 Subway IP LLC.