Spicy Italian | Subway Poland

Spicy Italian

Pikantne pepperoni, salami i ser podane w świeżo upieczonym, idealnie stostowanym pieczywie – to serce Spicy Italian. Wystarczy tylko dodać papryczki, oliwę lub cokolwiek innego, co doprowadza Twoje kubki smakowe do euforii, by cieszyć się sandwiczem doskonałym!

Od 3 lutego do 13 kwietnia możecie kupić go w specjalnej, niższej cenie 8,95 zł.

A jeśli czujesz, że głód nie daje Ci spokoju, zamów suba Spicy Italian w zestawie z pieczonymi ziemniaczkami i napojem – razem w świetnej cenie!

Aby cieszyć się Spicy Italian w specjalnej cenie, musisz odwiedzić osobiście jedną z naszych restauracji. Promocja nie jest dostępna w dostawie.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Tobą, oczywiście z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Sprawdź listę naszych restauracji, aby znaleźć tę, do której masz najbliżej.

*Cena dotyczy suba Spicy Italian w rozmiarze 15 cm. Oferta jest dostępna w wybranych restauracjach. Oferta nie dotyczy takich dodatków, jak: podwójne mięso, dodatkowy ser i inne dodatkowo płatne dodatki.

Ilustracje służą wyłącznie do celów poglądowych. Subway® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Subway IP LLC. © 2021 Subway IP LLC.